UFDUB.com - українською онлайн » Аніме » Крізь сльози я прикидаюсь кішкою / Nakitai Watashi wa Neko wo Kaburu

Крізь сльози я прикидаюсь кішкою
Nakitai Watashi wa Neko wo Kaburu

Крізь сльози я прикидаюсь кішкою / Nakitai Watashi wa Neko wo Kaburu
+4351
Дивитися
Куратор проєкту:
HonoShiYu
Постер:
Hoshi
Перекладач:
Schreibikus
Редактор:
Hoshi
Робота зі звуком:
VOLCUA

Сасакі Мійо, на прізвисько «Еніґма», завжди була веселою та енергійною дівчинкою. Вона по вуха закохана в однокласника, Хіноде Кенто, але хлопець не відповідає їй взаємністю. Відчайдушно намагаючись привернути його увагу, вона знаходить таємничу маску, яка дозволяє їй перетворюватись на кішку. Муґе думає, що це її шанс, але за все треба платити.

Реклама

Увага!! Проєкт існує й розвивається за рахунок фінансових внесків Патреонів
Окреме, велитенське ДЯКУЮ, Патронам, які підтримують наш проєкт =)
Adenydd, Олег Сельський, Iron Man, Sofiia, Drevlen , m0rpheus, Гуль Святослав, Alien, Н [Невидимка], Andrii Zaiets, Mykhailo Keda, Роман Гуменюк, Севастьян Когут
Подобається? І хочеш ще? Та найновіше?
ПІДПИШИСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ


За відповідною домовленостю з адміністрацією - Рекламу на збір коштів для допомоги ЗСУ
розміщуємо БЕЗКОШТОВНО
UFDUB PLAY V2.0
+43 51

Посилання на плеєр

Схожі проєкти:
Коментарів 4
Коментувати
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
CommanderErmine
Відвідувачі
6 серпня 2023 02:44
66
Переглянув увесь. Знайшов лише один плюс в анімефільмі. прошу зрозуміти тезу, що аніме або манга без недоліків не існує.Інша річ, якщо "недоліки"  можуть бути настільки незначними, або їх просто мало, що "плюси" за чисельністю перекривають "мінуси". Але тут,якщо чесно навпаки. Думаюь у анімефільма будуть свох шанувальники і хотів би почути від фанатів цього аніме чому саме їм це сподобалося, аж настільки, скільки на їх думку плюсів та мінусів у фільмі. 4/10 Буду радий спілкуватися з вами про різножанрові аніме, маньхви, манги. Це також стосується фанатів таких анімешок, як «ДІ.грей мен» або «реінкарнація безробітного», або навіть такого жанру, як яой. Якщо вирішили, що ви – «да я буду», будь ласка дайте відповіді на вступні запитання. ( це допоможе і вам і адміністрації зрозуміти один одного. Без відповідей ваша заявка буде автоматично відхилена, і ви нічого не отримаєте. Звичайно, якщо ви знаєте значення «автоматично відхилений запит»). спробуйте почати, а вже далі буде вам легше. У фіналі: адміністрація може зробити 1й крок – спробувати налагодити з вами контакт, але решта 80% всього залежить від тільки вас!! Дякую за переклад та озвучку українською!!
Пісюнець
Відвідувачі
21 квітня 2023 00:49
1

Тепер я не хочу бути кішкою 

SvyatoslavPanas
Відвідувачі
22 квітня 2022 11:25
1Продовжуйте свою роботу, будь-ласка

Oker
Учасник проєкту
31 липня 2021 23:56
1

Перегляд самого аніме мене нічим окрім малюнку не вразив, мені сюжет здався якимось шаблонним. Я хоч тільки недавно почав сам озвучувати, завжди, й до цього пильно прислухатися до озвучки і це аніме стало для мене таким собі відкриттям, я почув геніальну акторську передачу головної героїні, я прям відчув, якою вона була людиною, головний герой мені здався дивним та до закінчення перегляду я почав помічати всі придихи невпевненість - це мене не аби як вразило. Я не зможу написати про кожного з акторів озвучки цього проекту але мушу відмітити Хоші, відверто мені не подобалась її озвучка в таких проектах, як "не хочу відчувати біль, тому вкладу все в захист" та "як не слід викликати лорда демонів", бо їй там давали зовсім не підходящих персонажів, та коли я її почув в ролі когось не яскравого такого "інтимного" в мені наче лилють мед у вуха. Дуже вдячний за прекрасне озвучення!!!!

Завершені проєкти

Переглянути всі
Аліса в країні чудес/Alice in Wonderland
Мені подобається
До улюблених
+59
0 9
Кілер Сьомий / Вбивця з ножицями / Scissor Seven ( Сезон 3 )
Мені подобається
До улюблених
+157165
0 165
Вільшанка Робін / Robin Robin
Мені подобається
До улюблених
+33
1 3
Хлопаки представляють: Чисте Зло / The Boys Presents: Diabolical
Мені подобається
До улюблених
+2727
4 27