Збір коштів на сайті UFDUB.com Українською онлайн


ЗБІР КОШТІВОскільки певні учасники проєкту UFDUB.COM є відповідальними особами, то хотілось би їм якось віддячити за їхню відповідальність зі сторони проєкту.


Багато глядачів, яким подобається робота цих учасників, не хочуть чи просто не можуть придбати підписку на Патреон (бо дорого чи з інших причин) чи зробити якесь замовлення. У такому разі можна скористатися одноразовим платежем.


Якщо у Вас виникло бажання профінансувати проєкт який вас цікавить і фінансово віддячити учасникам за їхню відповідальність, звертайтеся до нас на пошту ukrainefastdub@gmail.com.


VOLCUA (Керівник проєкту) - На сьогодні у нас дуже мало людей які беруться за роботу відповідально, терпляче на волонтерській основі.


Зазвичай люди хочуть прийти й тут же отримувати гроші за те що прочитали один рядочок тексту не маючи ні досвіду, ні обладнання, ні бажання, лише з жагою до "легких грошей".


Створено для кохання / Made for Love
Мені подобається
До улюблених
+57
2 7
Створено для кохання
Made for Love
Після 10 років задушливого шлюбу Гейзел тікає від свого чоловіка, одержимого контролем техмагната-мільярдера. Незабаром вона дізнається, що той вживив їй у мозок чіп, завдяки якому він може стежити за кожним її рухом, а також відслідковувати емоційний стан жінки...
Меморист / Memorist
Мені подобається
До улюблених
+3030
1 30
Меморист
Memorist / 메모리스트
«Меморист» - це таємничий трилер, який розповідає про детектива з надприродними силами Тон Пека (грає Ю Син Хо) та про геніального профайлера Хан Сун Мі (грає Лі Се Йон) які об'єднують зусилля для пошуку таємничого серійного вбивці. Тон Пек має надзвичайну здатність зчитувати спогади людей, що дозволяє йому ефективно боротися зі злом

Завершені проєкти

Переглянути всі
Фантом Вбивства: Повстання Зеро / Phantom of the Kill: Zero kara no Hangyaku
Мені подобається
До улюблених
+26
1 6
Какао дощового кольору / Rainy Cocoa
Мені подобається
До улюблених
+22
0 2
Крізь сльози я прикидаюсь кішкою / Nakitai Watashi wa Neko wo Kaburu
Мені подобається
До улюблених
+4553
4 53
Без гри нема життя: Зеро / No Game No Life: Zero
Мені подобається
До улюблених
+1919
2 19