UFDUB.com

Заковане Літописання: Світло Хеккейтаса

Chain Chronicle: Haecceitas no Hikari
{title}
Переглянути
Постер:

Переклад:
Mann
Озвучили:
Artymko, Jeremy Smith, Rendaros, Smile2You, MaxxLight, Mennsh
Збірка звуку:

Континент Югдра - велике і прекрасне місце, яке в дану епоху страждає від руйнувань силами зла. Велика людина, яку захопила темна сила, почав іменувати себе Чорним королем. За допомогою своєї магії він закликав полчища демонів, і став захоплювати всі землі Югдри. Ніхто не міг зрівнятися з ним в силі. Людству довелося об'єднатися в альянс, щоб хоч якось відбивати напади Чорного короля. Вони в цьому досягли успіху, ну майже. Вони змогли загнати короля в замок, так би мовити довести все до фінальної битви, в якій програли ..

Командир армії, хлопець на ім'я Юрій, саме йому не вистачило сил убити зло. В той день Чорний король заволодів ще більшою силою і зміг придушити дух повстання. Розбитий альянс з ганьбою покинув поле бою, давши своєму ворогові можливість остаточно захопити владу і занурити світ у темряву. По дорозі в головний штаб опору, Юрій зустрічає хлопця на ім'я Арам, який своєю поведінкою, своєю чистою тягою до світла і добра, відкриває в Юрія друге дихання і показує йому що ще не все втрачено.

Рік випуску: Winter 2017
Студія:Telecom Animation Film, Graphinica
Режисер:Bandai Visual, Sotsu, Sega, flying DOG, Slowcurve, Showgate, Sound Team Don Juan, Hakuhodo DY Music & Pictures, Sammy, Pazzy Entertainment, Akatsuki
Кількість серій: 7/12
Код проєкта:2385
Кількість переглядів:


Підтримати

Плеєр(Основний)
Заковане Літописання: Світло Хеккейтаса / Chain Chronicle: Haecceitas no Hikari[7/12]

Залишити відповідь